PR

Společnost Hitachi Koki oznámila změnu názvu značky na „HiKOKI”

Pokročilé technologie světové třídy společnosti Hitachi Koki vytvořily spolehlivé a inovativní produkty v celé své oslavované 70leté historii, které slouží jako základ pro nové partnerství s KKR, jednou z nejvýznamnějších světových soukromých kapitálových společností. Prostřednictvím nového partnerství společnost Koki Holdings zjednodušuje operace a urychluje investice do ekologického rozvoje a akvizic, čímž posílí své globální podnikání jako přední světový výrobce.

Současně s úsilím o změnu značky firma založila dceřinou společnost jako svou evropskou centrálu s názvem Koki Holdings Europe GmbH na předměstí Düsseldorfu v Německu, aby odrážela strategický význam evropského trhu. Dceřiná společnost zahájí svou činnost v listopadu roku 2017 a bude sloužit k uskutečňování operací mateřské společnosti v Evropě s cílem přiblížit se svým zákazníkům a usnadnit rychlejší rozhodování při reakci na jejich potřeby.

„Více než 70 let jsme poskytovali úspěšné inovace ve výrobě se solidní obchodní výkonností a nyní je čas, abychom se soustředili na expanzi jako skutečně globální společnost, která zůstává věrná své japonské tradici,” řekl Osami Maehara, prezident společnosti Hitachi Koki. „Plně jsme se zavázali k urychlení růstu spolu s novým dynamickým partnerem v KKR, protože usilujeme o to, abychom se stali globálním lídrem v oblasti elektrických nástrojů a zařízení pro vědy o životě. Pro fiskální rok 2020 jsme si stanovili agresivní prodejní cíl ve výši 2,7 miliardy USD. Jsme přesvědčeni, že můžeme podnikat na vyšší úrovni s podporou všech svých zaměstnanců a partnerů po celém světě a přetvoření značky je prvním krokem k jeho dosažení. Těšíme se na další budování značky, která překračuje očekávání náročných zákazníků po celém světě”.

Značka HiKOKI byla vytvořena tak, aby ztělesňovala tři základní kompetence společnosti, včetně jejích inovativních technologií, které vedou k výrobě produktů s vynikajícím výkonem, spolehlivosti jejích výrobků a služeb podporovaných 70letou historií společnosti a potenciálem pro nový růst podnikání prostřednictvím nového partnerství s KKR. Pro zjednodušení výslovnosti používá nová značka ve své první slabice malé písmeno „i” a obsahuje implicitní číslici „1″, která vyjadřuje závazek společnosti poskytnout zákazníkům produkty „č. 1″ na trhu a její úsilí o dosažení globálního statutu „č. 1″.

Nový obchodní název společnosti Koki Holdings Co., Ltd. je navržen tak, aby udržel kontinuitu se svým současným jménem a současně odrážel mnoho značek, které zahrnuje na celém světě, a urychlil investice do akvizic vedoucích k rozšíření jejího globálního podnikání.

(*) U následujících značek nebudou na jejich odpovídajících trzích provedeny žádné změny: metabo, SANKYO, Tanaka, CARAT, HIT-MIN, himac.

Kliknutím na níže uvedený odkaz zobrazíte stručné zobrazení názvu a změny loga. https://hkstrategies.egnyte.com/dl/7NLEe6UEfU

ZDROJ Hitachi Koki Co., Ltd.

Související odkazy

http://www.hitachi-koki.com

Powered by WPeMatico

Comments are closed.